Kontakta oss

Du når oss per mail: info@sjostadsforeningen.se

Sjöstadsföreningen i Hammarby Sjöstad

Organisationsnr: 802413-0448
Momsregistrering: SE 802413044801

Postadress

c/o Erik Borg,
Korphoppsgatan 29,
120 64 Stockholm

Du kan också kontakta någon av oss i styrelsen.

Styrelse

Ordförande, Poul Heie, poul.heie@sjostadsforeningen.se Tel 08-555 930 10

Vice ordförande, IT och Web, Fredrik Westin, fredrik.westin@sjostadsforeningen.se

Sekreterare, Inger Johansson, inger.johansson@sjostadsforeningen.se

Kassör, Erik Borg, erik.borg@sjostadsforeningen.se

Ledamot, Rickard Dahlstrand, rickard.dahlstrand@sjostadsforeningen.se

Ledamot, Leif Ewald, leif.ewald@sjostadsforeningen.se

Ledamot, Stina Fransson Sellgren, stina.fransson.sellgren@sjostadsforeningen.se

Ledamot, Isolde de Grasse, isolde.degrass@sjostadsforeningen.se

Vi finns även på facebook.com/sjostadsforeningen

Adjungerade till styrelsen

Jörgen Lööf, ElectriCITY

Lars Hedberg, HSEF

Selene Samuelsson, Snyggt & Tryggt

Ansökan om medlemskap

Om du önskar ansöka om medlemskap kan du fylla i formuläret här och maila det till info@sjostadsforeningen.se